Informace

FC Kopřivnice, z.s.spolek
Rok založení1920
Klubové barvyModrá a žlutá
StadionLetní stadion Kopřivnice
Předseda klubuJaroslav Colbert
Místopředseda klubuAleš Ručka
Členové výboruMilan Okřesík, Jan Špaček, Michal Pořický, Martin Socha, Jakub Volanský
Čestní členové výboruBc. Adam Hanus, Martin Krysmánek, Tomáš Čajka
Obchod a marketingJaroslav Colbert


Něco málo o klubu

Fotbalový klub s názvem FC Kopřivnice je spolkem vytvořeným na spolkových demokratických zásadách, nezávislým na politických stranách a hnutích. Spolek je organizátorem a představitelem fotbalu na území města Kopřivnice.

Osoby, které se sdružily za účelem provozování fotbalu a činností s ním spojených, přijaly název FC Kopřivnice a dohodly se na vnitřní organizaci. Klub je nezávislou a suverénní právnickou osobou, která podléhá výlučně svým vlastním stanovám a právnímu řádu České republiky.

Sídlo fotbalového klubu:

FC Kopřivnice
Letní stadion
Komenského 830/29
Kopřivnice
742 21

Současnost

Současnému vedení klubu jde v první řadě hlavně o masovou výchovou mládeže. Cíl plní vytvořením co nejširší vlastní základny s velkým počtem mládežnických mužstev. Podle dosavadních dosažených výsledků se tato práce s mládeží našemu fotbalovému klubu daří. Tato strategie však vyžaduje mnoho kvalifikovaných trenérů a to hlavně dobrovolníků, kteří jsou ochotni věnovat své osobní volno výchově talentované fotbalové mládeže. Vedení klubu posílá tyto dobrovolné trenéry (nejvíce z řad tatínků některých mladých fotbalistů ) na trenérské kurzy a to na náklady klubu. Přivítá proto jakoukoliv pomoc po této stránce zajištění výchovy mládeže. Ať už se jedná o pomoc fyzickou ( trenéři, asistenti a vedoucí mužstev ) a nebo i jakoukoliv finanční výpomoc například formou umístění reklamy v prostorách Letního stadionu. Výchovou vlastní mládeže sleduje fotbalový klub v neposlední řadě další cíle a to například postupné doplnění mužstva dospělých vlastními kvalitními odchovanci.

Z historie klubu

Náš fotbalový klub byl založen v roce 1920. V pozdějším období existoval pod těmito názvy:


1934SK TATRA Kopřivnice
1948SOKOL TATRA Kopřivnice
1953DSO SPARTAK Kopřivnice
1957TJ TATRA Kopřivnice
1993ASK TATRA Kopřivnice
2001FC Kopřivnice

Fanshop

Všechny produkty které naleznete v našem fanshopu jsou součástí našeho klubu a nesou originální značení FC KOPŘIVNICE. Nákupem u nás máte jistotu originálního produktu. Použité materiály a zpracování pečlivě vybíráme a nabízíme pouze kvalitní produkty.

Zakoupením produktů FC KOPŘIVNICE podporujete klubu a značku FC KOPŘIVNICE.


Znak klubu