1 – Fryč Adam 21– Chalupa Matyáš, 3 – Borák Tomáš Zoltán, 4 – Matyášek Václav, 5 – Bartoň Jiří, 6 – Kubalík Alexandr, 7 – Kylhof Jan, 8 – Šablatura Sebastian ( C ), 9 – Liška Roman, 10 – Heimerle David, 11 - Šenkeřík Petr , 12 – Ručka Lukáš, 13 – Svoboda Fabián, 14 – Mech Jakub, 15 – Socha Patrik, 16 – Daniel Geryk, 2 – Gaži Dominic

Rozhodčí: Tomšík Zbyněk
Diváci: 30

Ohlasy k utkání

Naši borci nastoupili v sobotu na domácím trávníku proti SK Brušperk. Zápas přinesl pro náš tým spoustu nových poznatků a situací-pojďme si je shrnout co teď už víme borci, že umíme :

- makat 2 x 35 minut  - udržet maximální nasazení celý zápas, jít za vítězstvím 👍

- dát více jak 3 góly v zápase – dneska 7 !!!  - 7 gólů, 5 střelců 👍

- nedostat žádný gól - dobrá obranná činnost všech i práce gólmanů 👍

- vyhrát 👍🔝

První vítězství týmu se nerodilo lehce i když výsledek se zdá být jasný. Poločasový stav 3 : 0 sváděl k velkému optimismu, ale borci věděli, že je to pořád jen půlka a je super, že si přesně dle domluvy z kabiny dokázali pohlídat očekávaný aktivní nástup soupeře do druhého poločasu. Navíc nás podpořil (a uklidnil) hned v druhé minutě Roman důležitým gólem na 4 : 0. Kluci pak už byli „na vlně“ , přidali další tři zásahy a jako bonus si pohlídali nulu na našem kontě, kterou držel většinu zápasu Adys a v závěru dolapal Maty – super gólmani! Na hřišti se objevili všichni kluci naší sestavy a společně jsme si užili jako celý tým konečně vítězný pokřik. Zaslouženě... Jen tak dál, borci.