21 - Matyáš Chalupa, 2 - Adam Fryč, 3 - Tomáš Z. Borák,4 - Václav Matyášek, 5 - Jiří Bartoň, 6 - Alexandr Kubalík ( C ), 7 - Jan Kylhof , 8 - Sebastian Šablatura, 9 - Roman Liška, 10 - David Heimerle, 11 - Daniel Geryk, 12 - Lukáš Ručka, 13 - Fabián Svoboda, 14 - Jakub Mech, 15 - Kristian Kopel, 16 - René Janek, 17 - Matyáš Macháček

Rozhodčí: Banot Vojtěch
Diváci: 31

Ohlasy k utkání

Další venkovní zápas jsme odehráli v krátkém sledu již ve středu 1. září na umělé trávě stadionu MFK Havířov. Kluci, kteří vlivem počasí měli za sebou od minulého zápasu jen jeden trénink v posilovně šli na hřiště určitě zabojovat a pokusit se o další vylepšení naší hry.  Byly úseky zápasu, kdy jsme měli míč na kopačkách a předváděli slušnou hru, více jich měl ale soupeř a inkasované góly přibývaly bohužel jen v naší brance.

Poločasové skóre nám dovolilo zamíchat se sestavou, pozměnit pozice některých hráčů s úmyslem je nabudit k lepšímu výkonu a do hry jsme také zapojili všechny hráče z lavičky. Bohužel pořád zbytečně ztrácíme hodně míčů a v kombinaci s malým důrazem v obraně to přináší nelichotivý brankový výsledek. Jeden s příchozích hráčů na hřiště v druhé půli svým důrazem v zakončení alespoň smazal naši nulu ve výsledku - díky Adame a věříme, že našich zásahů bude přibývat a nejen tvou zásluhou.

Zápas výsledkově nedopadl, přesto nám naznačil do budoucna možnosti jak a na jakých postech rozvíjet naše hráče a jak lépe pracovat s týmem tak, aby kluci naplno dokázali využít svůj potenciál ve prospěch týmu. Borci, jdeme dál-teď máme zase poměrně malý prostor do dalšího zápasu, ale pojďme do nich s novou vervou- začíná to zase za stavu 0:0 !