1 – Kudělka Richard, 2 – Daniel Geryk, 3 – Ondřej Alaxa, 4 – Oliver Kučera ( C ), 6 – Daniel Beňo, 7 – Matyáš Klubal, 8 – Jan Bunček, 9 – Jakub Chalupa, 10 – Jakub Jaroš, 11 – Lukáš Řeháček, 12 – Tadeáš Socha, 13 – Tadeáš Kotek, 14 – Dominic Gaži, 17 – Daniel Žiga

Rozhodčí: Martínek Roman
Diváci: 30

Ohlasy k utkání

Mladší kluci měli za trvalého, místy vydatného deště na umělce (?) v Karviné ještě těžší práci, než jejich starší kamarádi. Nastoupili proti vedoucímu celku tabulky, ale kromě smolného gólu hned ve třetí minutě, jsme soupeři byli schopni odolávat a naopak jsme po dvou velkých šancích Chalyho mohli klidně i stav otočit. Ale na kdyby se to nehraje a tak se v závěru poločasu naopak dvakrát prosadil soupeř. V druhé půli jsme ještě chtěli zabojovat, ale třígólovým vedením uklidněný soupeř nás už skoro k ničemu nepustil a naopak my jsme měli spoustu práce s bráněním jejich rychlých kombinací a následných gólovek. Konečný stav „jen“ 8:0 nás stal spoustu sil a je za ním i velké množství kvalitních zákroků našeho gólmana Ríši a celé obrany.

Borci, nová zkušenost pro vás je, že ne vždy je dobrý výkon odměněn vítězstvím, ale i tak díky za váš přístup a odhodlání. Hráli jsme proti „výběru kraje“ (hráči Akademie FCB apod.) a nenechali jsme jim to zadarmo. Díky všem.