15. kolo | so 26.3.2022 | UT Frýdek
2:3 (0:1)
Lískovec - Kopřivnice
Statistiky:

32' Michal Kiss Farkas

67' Adam Kelnar

75' Michal Kiss Farkas

Kopřivnice:

Beňo - Makový M. ,Bednář, Kocián, Kiss Farkas - Ermis , Horák, Kelnar - Varga, Vrba - Ollender. střídali: Gonda, Bartoš, Kudělka.

Rozhodčí: Hošek Jiří
Diváci: 95

Ohlasy k utkání

První jarní mistrák jsme odehráli na umělce ve Frýdku proti nepříjemnému Lískovci. Zápas přinesl pět krásných branek a nám navíc i tři cenné body. S novou obrannou čtyřkou a defendrem Horákem jsme v úvodu umně drželi míč na svých kopačkách a soupeř hrál s velikým respektem. Do šancí se mužstva dastávala sporadicky a na každé straně zvonilo po standardkách břevno. V závěru půle byl faulován Ollender a debutant Farkas trefil z přímáku šibenici. O půli jsem nabádal mužstvo ke klidu , jenže jsme byli klidní až moc. Už po minutě dostál soupeř svému názvu Real a po sérii přihrávek jsme našli míč až v naší šibenici. A bylo hůř, neb soupeř se chytl a zanedlouho jsme už prohrávali. Přišly korekce v sestavě a my se dostali po sprše do tempa. Po vyrovnání z akce Vrby s Kelnarem přišla druhá chvíle posily Farkase. Další trestňák a jakoby zmáčkl na klávesnici ctrl c , stejný kop, stejný cíl , stejný výsledek. Vedení 3 :2 jsme už udrželi a bodů si velice cením, stejně tak charakteru mužstva a výkon snad bude jen a jen lepší. Noví hráči byli přínosem a s tím jsem byl spokojen. Nejlepší hráči Kocián , Farkas , Kelnar. Nikdo nezklamal. Snad se brzo uzdraví Kalich a Bartoš zvládne delší časový úsek v zápase. Tím by se naše údernost měla ještě znásobit.