1 – Kudělka Richard, 2 – Daniel Geryk, 3 – Ondřej Alaxa, 4 – Oliver Kučera ( C ), 6 – Daniel Beňo, 7 – Matyáš Klubal , 8 – Jan Bunček, 9 – Jakub Chalupa, 10 – Jakub Jaroš, 11 – Lukáš Řeháček, 12 – Tadeáš Socha, 13 – Tadeáš Kotek, 14 – Dominic Gaži, 15 – Dominik Hidalgo, 17 – Daniel Žiga

Rozhodčí: Kubáček Vojtěch
Diváci: 25

Ohlasy k utkání

Naši borci v sobotu šli do zápasu s jasným favoritem opět s čistou hlavou, bojovností a maximálním nasazením. Nesložili jsme zbraně ani když jsme mezi desátou a patnáctou minutou dostali tři branky a korigovali hned hezkým útokem na jehož konci se prosadil Kuba Chalupa. Neustoupil jsme ze své zarputilosti ani po poločasovém stavu 1:4 a opět snížili důrazem v zakončení od Bukyho. I když se pak soupeř dvakrát prosadil, výsledek 2:6 proti „výběru kraje“ není v žádném případě ostuda.

I dle ohlasu kluků z Opavy byli rádi za kvalitně sehrané utkání a to ve kvalitě z obou stran. Ocenili, že naši borci předvedli bojovný a aktivní výkon, žádného ustrašeného „ zanďoura“. Určitě jsme rádi, že naši mladší žáci předvádí patřičný důraz a kompaktnost nejen v obraně, ale i kreativitu a týmovou spolupráci v ofenzivě. Takový bojovný a týmový výkon, podpořený kvalitním gólmanem (díky Ríšo) předvádí kluci opakovaně, což je super. Navíc se do boje zapojují všichni- i nově příchozí borci (Beny, Dominik). Díky borci za sobotní bitvu a jedeme dál- v sobotu máme zase doma „na letišti“ Starou Bělou. Tak pojďme do nich tak, jak to umíme!