1 –Chalupa Matyáš, 2 – Kučera Oliver, 3 – Janek René, 5 – Alaxa Ondřej, 7 – Bunček Jan, 8 – Šablatura Sebastian , 9 – Hlinka Sebastian, 10 – Heimerle David (C), 11 – Jurek Lukáš, 12 – Fojtík Matyáš, 13 - Svoboda Fabián, 14 – Geryk Daniel, 15 – Kopel Kristián, 16 – Dvořák Petr

Rozhodčí: Kyselý Jiří
Diváci: 44

Ohlasy k utkání

Mimořádně ve středu 2. září jsme nastoupili k zápasu na domácím hřišti proti MFK Havířov. Tentokrát prakticky v plné sestavě jsme chtěli konečně na domácím hřišti urvat první body. První poločas nabídl celkem vyrovnanou hru s velkými šancemi na obou stranách. Po našich dvou nastřelených tyčích a dalších dvou vyložených šancích by se dalo čekat naše vedení. Jenže jen soupeř své šance proměňoval a vedl tak v půli 0:2. A to Maty v brance ještě pár šancí pochytal. V druhém poločase byl obrázek hry bohužel obdobný. Až při čtyřbrankovém vedení soupeře jsme jednoduchou, přímočarou útočnou akci dokázali nekompromisně zakončit (díky Dvořka) a smazat tak alespoň nulu na naší straně. Ačkoli výsledek 1:5 zcela neodpovídá dění na hřišti, bohužel se stále hraje na góly a ne na územní převahu, šance a tyče. Víme, že stačí kousek-první šanci proměnit a v hlavách a následně na kopačkách bychom byli jinde a dokázali soupeře zatlačit a donutit k chybám. Takhle to bohužel naopak předvedl soupeř.

Máme na čem zamakat a musíme se pokusit to zlomit už v sobotu 5. září na hřišti FC Vřesina.