Doma opět za tři body - porážíme Vlčovice 4 : 1

5. kolo | so 3.9.2022 | Kopřivnice
4:1 (0 : 0)
Kopřivnice - Vlčovice
Statistiky:

51´ 74´ a 87´ Tomáš SOCHA

53´ Patrik BABINEC (p)

Kopřivnice:

1 – MORYS Filip, 31 – BEŇO Tomáš, 2 – ERMIS Jan, 4 – MAREK Petr, 5 – KALICH Jan ( C ) , 6 – OLLENDER Jan, 7 – MAKOVÝ Marek, 8 – KELNAR Adam, 9 – VARGA Denis, 10 – HRUŠKA Daniel, 11 – KUDĚLKA Filip, 14 – BABINEC Patrik, 15 –STRNADEL Dominik, 19 – VRBA Patrik, 20 – MARÁK Martin, 21 – SOCHA Tomáš, 22 – KOCIÁN Jiří, 23 – HORÁK Pavel

Rozhodčí: Brezovský Tomáš, Grossman Kevin, Seidler René
Diváci: 80

Ohlasy k utkání

V úvodu zápasu a prakticky v celé první půlce derby máme sice mírně navrch a dostáváme se do šancí, ale někdy nám chybí finální přihrávka, někdy jeden krok navíc, nebo je tam od nás nerozhodnost a menší důraz v zakončení. I proto je poločasový stav bez branek. Do druhé půlky vstupujeme odhodlaně a už v 51. minutě otevírá skóre zápasu Tomáš Socha. Za dvě minuty zvyšuje s přehledem z penalty Patrik Babinec na 2:0, ale do konce utkání je ještě hodně daleko. Dál je hra vyrovnaná s šancemi na obou stranách, ale v 62. minutě se přece jen prosazuje soupeř, když nechytatelnou střelou jde s námi do kontaktu, snižuje na 2:1 a chce se evidentně hnát za vyrovnáním. My samozřejmě naopak zase chceme co nejdříve odskočit, což v 74. minutě svou druhou brankou v zápase přenese do reality Sochič. Soupeř, i když má snahu, nemá už pak sílu reagovat na další změnu stavu utkání. Takže k ní dochází tři minuty před koncem z naší strany a svým dalším domácím hattrickem uzavírá skóre derby Tomáš Socha!!!

Opět je třeba vyzdvihnout kolektivní týmový výkon, kdy všichni makají s maximálním přístupem, jdou si za svým jako jeden muž a dokážou se navzájem doplnit a podpořit. Takže díky Sochičovi určitě za druhý hattrick, ale je to výsledek práce celého žlutomodrého týmu. Díky, borci a šlapeme dál- v sobotu 10.9.2022 hostíme opět na domácím stadionu FK Staříč.