10. kolo | so 5.10.2019 | SK Jiskra Rýmařov
4:2 (2 : 2)
Rýmařov - Kopřivnice
Statistiky:

10´ a 30´ František KVITA

Kopřivnice: 1 – Socha Patrik ( C ) , 2 – Kylhof Jan, 4 – Matyášek Václav, 5 – Bartoň Jiří, 6 – Matyášek Václav, 7 – Kvita František, 8 – Klepáč Martin, 10 – Heimerle David, 11 – Smolík Tomáš, 12 – Ručka Lukáš, 13 - Svoboda Fabián, 14 – Geryk Daniel, 15 – Kopel Kristián
Rozhodčí: Robenek Bohumil
Diváci: 26

Ohlasy k utkání

V sobotu 5. října jsme k dalšímu zápasu Krajského přeboru mladších žáků zajížděli do vzdáleného Rýmařova. S třetím celkem naší tabulky jsme se v úvodu za vytrvalého deště lehce oťukávali, ale tentokrát jsme to byli my, kdo otevřel účet zápasu. Když se v 10. minutě nemýlil při zakončení náš Fanda Kvita, vedli jsme 1:0. Ale ne dlouho, bohužel hned o minutu později soupeř vyrovnal a začínali jsme znova. Čtyři minuty před koncem poločasu Rýmařov otočil průběh zápasu a šel do vedení, ale poslední slovo patřilo v první půli zase nám, když naší kombinaci nekompromisně zakončil opět „náš hroťák“ Fanda. Hned na úvod druhého poločasu nám soupeř opět o jeden gól odskočil, ale naši kluci nesložili zbraně a dál se pokoušeli znovu o vyrovnání. Jak už to bývá, my jsme měli snahu a skóroval soupeř, když v 50. minutě svým čtvrtým gólem stanovil konečný výsledek zápasu.

Kluci díky za předvedenou hru a za vyrovnanou partii, kterou jsme odehráli s favorizovaným soupeřem. Prohráli jsme „s hlavou nahoře“ a určitě se nemáme za co stydět. Kdo by měl určitě po zápase trochu zažívat tento pocit je pan rozhodčí, který svým nepřesvědčivým výkonem se nechával několikrát ovlivnit domácími pseudofandy (rodiči) a bohužel nás tím poškodil, nebo minimálně dost pomohl domácím. I tohle kluci patří k fotbalu, ale je smutné, když to musí zažívat hráč již v této věkové kategorii. Pojďme dál a už ve středu 9. října můžeme předvést svoje kvality v přeloženém zápase v Horní Suché.