První zápas, první vítězství!

Zápas
pá 23.8.2019, Aleš Ručka

Mladší žáci v Brušperku za tři body

3. kolo | st 21.8.2019 | FK Brušperk
0:4 (0:2)
Brušperk - Kopřivnice
Statistiky:

21´František Kvita, 26´Jan Kylhof, 39´František Kvita 49´Tomáš Smolík

Kopřivnice: 1 – Socha Patrik ( C ), 2 – Kylhof Jan, 5 – Bartoň Jiří, 7 – Kvita František, 10 – Heimerle David, 11 – Smolík Tomáš, 12 – Ručka Lukáš, 13 – Svoboda Fabián, 14 – Geryk Daniel, 15 – Kopel Kristián
Rozhodčí: Radim Petroš
Diváci: 30

Ohlasy k utkání

K prvnímu zápasu podzimní části naší krajské soutěže jsme zajížděli ve středu 21. srpna na hřiště SK Brušperk. Úvod zápasu byl celkem vyrovnaný a bylo znát, že je to první zápas sezóny. Postupem času se přece jen začal více prosazovat náš tým a dostávali jsme s do slibných šancí, kde chybělo jen více klidu v zakončení. Když pak ve 21. minutě jednu ze svých šancí perfektně zakončil a poprvé rozvlnil síť soupeřovy branky Fanda, začali naši kluci hrát uvolněněji a šancí přibývalo. Co se nám nedařilo zakončit kombinací, vyřešil čtyři minuty před koncem poločasu Honza dobře umístěnou střelou z dálky a stanovil tak poločasové skóre. Na našich borcích byla znát chuť do fotbalu a že chtějí přidat další branky. V úvodu druhé půle jsme sice do pár šancí pustili i soupeře, ale naše obranná řada celý zápas vše spolehlivě likvidovala a co přece jen prošlo pochytal s přehledem Patrik v brance. Poté byla už naše převaha jasná-po všech tyčkách (Fabi, Smolda, Fanda, břevno Lukáše) přidal po hezké akci svůj druhý zásah v utkání opět Fanda a za deset minut na to výsledek uzavřel hezkou trefou Smolda.

Kluci, díky moc za předvedenou hru-není až tak důležitý výsledek, ale ta vaše chuť a nadšení ze hry. Věříme, že nám to vydrží a v dalším zápase tak potrápíme v sobotu 24.8. našeho dalšího soupeře – FC Vítkovice 1919.

Aleš Ručka, trenér