První výhra mladších žáků na domácím trávníku

Zápas
čt 5.9.2019, Aleš Ručka

Těsné domácí vítězství nad Krnovem

2. kolo | st 4.9.2019 | FC Kopřivnice
1:0 (1 : 0)
Kopřivnice - Krnov
Statistiky:

20´ František Kvita

Kopřivnice: 1 – Socha Patrik ( C ) , 2 – Kylhof Jan, 3 – Parma Matyáš, 4 – Matyášek Václav, 5 – Bartoň Jiří, 6 – Kubalík Saša, 7 – Kvita František, 10 – Heimerle David, 11 – Smolík Tomáš, 12 – Ručka Lukáš, 13 - Svoboda Fabián, 14 – Geryk Daniel, 15 – Kopel Kristián
Rozhodčí: Jiří Kyselý
Diváci: 22

Ohlasy k utkání

V nahuštěném programu nás po pondělní předehrávce ve středu 4. září čekal třetí zápas v řadě, tentokrát jsme na domácím trávníku přivítali fotbalisty FK Krnov. Naši borci nastoupili prakticky v nezměněné sestavě, jen se nám prostřídali kluci na postu gólmana. Na výškovou převahu soupeře si už naši kluci zvykají a tak se do soupeře pustili celkem nebojácně. Po vyrovnaném úvodu jsme se spíše my dostávali do větších šancí a jedna z nich se podařila gólově zakončit našemu Fandovi ve 20. minutě. Mírně jsme po góle polevili v aktivitě na půlce soupeře a ten tak následně zahrozil dvěma pokusy z dálky, které naštěstí zastavila konstrukce naší branky. S jednobrankovým vedením a jasným úmyslem jej navýšit, ale zároveň vycházet ze zabezpečené obrany jsme vstoupili do druhé půle. Příležitostí přidat pojistku jsme měli hodně- Fanda, Fabi, David, Tomáš, Kiki, Vašek-všichni byli zase opět hodně blízko, ale brankově jsme se už neprosadili. Když pak soupeř asi dvě minuty před koncem zaváhal v jasné příležitosti, kdy mohl jít útočník sám na Patrika, mohli jsme se radovat z jednobrankové výhry za tři body a nad domácím trávníkem poprvé zazněl náš vítězný týmový pokřik cigi, caga, cigi, caga-hej, hej, hej!!!

Díky borci všem nejen za tenhle zápas, ale vlastně za celý „trojzápas“ ze kterého jsme „vytěžili“ šest bodů, což nás v průběžné tabulce Krajského přeboru (máme o zápas více) vyneslo na krásnou čtvrtou příčku. Pojďme dál, potrénujeme a v sobotu 14. září hostíme na domácím hřišti tým FC Vřesina.

Fotogalerie