Poslední přípravný zápas dorostenců s Fulnekem

PŘÍPRAVA | so 9.3.2019 | Kopřivnice
4:2 (1:1)
Kopřivnice - Fulnek
Kopřivnice: Š.ČECH, L.CHARVÁT, J.HOLUB, Š.ŠINDLER, V.HERÁK, F.KUDĚLKA, A.KELNAR, P.MAREK st. P.MAREK ml.,F.ŠAJTAR, M. PÍTR

Na závěr zimní přípravy jsme doma přivítali mužstvo Fulneku.Tato konfrontace byla zajímavá i s toho důvodu,že Fulnek hraje stejnou soutěž jako my, jen v jiné skupině(A,my hrajem B).

První poločas byl oboustranně nepřesný,protože si obě mužstva zvykala na přírodní trávu,na které byli letos(aspoň naši) poprvé.Taktéž bylo vidět,že hráči Fulneku jsou zvyklí hrát do těla a to nám místy dělalo problémy.Do vedení jsme šli ovšem my,po úniku M.Pítra 1:0.Hosté v závěru poločasu vyrovnali,po hrubé chybě v obraně 1:1.
Do druhého poločasu jsme trochu pozměnili sestavu a rázem jsme měli hru pod kontrolou.Fulnek se cca 15min nedostal prakticky za polovinu a s tohoto tlaku vznikaly naše šance,které jsme dokázali využívat.Nejprve Š.Šindler z hranice velkého vápna střelou k tyči zvýšil na 2:1,poté si opět vybrala slabší chvilku naše obrana a po jednou z brejků jsme inkasovali 2:2.To naše hráče ovšem nevyvedlo z míry a přidali jsme další dvě branky M.Pítrem, až na konečných 4:2
Pro nás velmi dobrá příprava s houževnatým týmem,která nám ukázala, ve kterých činnostech se kluci musí zlepšit.