Super výkon si zasloužil alespoň remízu!

Kopřivnice: 1 - Socha Patrik,2 - Kylhof Jan,4 - Matyášek Vašek,5 - Bartoň Jirka,7 - Zaoral Adam,8 - Pavlištík Daniel(C),9 - Kresta Jakub,10 - Heimerle David ,11 - Sváček Matěj, 12 - Ručka Lukáš
Rozhodčí: Godfryd Jan
Diváci: 25

Ohlasy k utkání

Poslední venkovní utkání této sezóny jsme odehráli v sobotu 8. června na hřišti FC Vítkovice 1919. Do utkání jsme vstoupili fantasticky. Po vyrovnaném začátku, kdy se hrálo především ve středu hřiště, se nám ve 12. minutě po povedeném útoku podařilo otevřít skóre utkání, když se poprvé prosadil kapitán Dan. I další průběh hry byl vyrovnaný a soupeřovy šance někdy na poslední chvíli hasila naše spolehlivě fungující obrana(Zao, Jirka a Krestič), zbytek případně „posbíral“ Patrik v brance. Když se pak v 17. a 26. minutě podařilo Danovi opět spolehlivě zakončit naše útočné snažení, výsledkem bylo naše vedení 0:3. Bohužel se nám nepodařilo v závěru poločasu dvakrát uhlídat domácího střelce s osmičkou na dresu a tak soupeř snížil v poslední minutě na 2:3. Střelecké závody pokračovaly i v druhé půli a tak když ve 46. minutě domácí osmička vyrovnala, hned za pět minut nato přidal svůj čtvrtý zásah Dan a zase jsme o gól vedli. Čekalo nás však ještě dlouhých deset minut hry. Bohužel přes veškerou naší snahu se dvě minuty před koncem podařilo soupeři zase vyrovnat a v poslední minutě se počtvrté prosadila „Vítkovická osmička“ a stanovila výsledek na 5:4 pro domácí. Střelecká čtyřgólová remíza dvou osmiček na hřišti by slušela i celkovému výsledku-škoda, soupeř měl o jednoho střelce více.

Hodně krutý obrat pro všechny naše hráče, kteří tentokrát opravdu jako jeden muž nechali na hřišti úplně všechno a jezdili nadoraz někdy i za hranicemi svých možností. Makali jsme, nic jsme jim nenechali zadarmo a zasloužili jsme si minimálně remizovat. Bohužel, takový je někdy fotbal. Když jsme doma skvěle otočili z 1:4 na 5:4 utkání proti Karviné byla to paráda, kterou jsme teď ve Vítkovicích zažili pro změnu „z druhé strany“. Z výsledku, borci, nebuďte zklamaní - výkonem, herním pojetím, maximálním nasazením a bojovností jste předvedli to nejlepší, co ve vás je a za to vám patří určitě velký dík!!! I taková prohra může každého z vás posunout o kus dopředu. Minimálně je to zkušenost do dalších zápasů. Prohráli jsme, soupeř byl tentokrát šťastnější, ale určitě jsme mohli po předvedené hře odejít s hlavami nahoře. Pojďme navázat a zkusit podobný výkon předvést v posledním mistrovském zápase tohoto týmu v sobotu 15. června na domácím hřišti proti třetímu celku naší tabulky - MFK Kravaře. Na podzim jsme je na jejich hřišti porazili 2:0 a tak nám určitě budou chtít toto vrátit.

Poslední fotbalové vystoupení našeho týmu nás pak čeká v sobotu 22. června od 9:00 hod. ve Vlčovicích, kde se zúčastníme turnaje mladších žáků „Memoriál V. Migase“ na hřišti FC Vlčovice-Mniší.

Den předtím, v pátek 21.6. proběhne na našem letním stadionu rozlučka s touto sezónou- celoklubová akce pro všechny hráče(od přípravek až po muže), trenéry a fanoušky našeho FC Kopřivnice.

Konkrétní informace k oběma akcím ještě dostanou hráči i rodiče v průběhu tohoto týdne.