21 –Chalupa Matyáš, 2 – Fryč Adam, 3 – Borák Tomáš Zoltán, 4 – Matyášek Václav, 5 – Bartoň Jiří, 6 – Kubalík Alexandr ( C ), 7 – Kylhof Jan, 8 – Šablatura Sebastian , 9 – Liška Roman, 10 – Heimerle David, 11 – Šenkeřík Petr, 12 –Ručka Lukáš, 13 -Socha Patrik, 14 – Jalůvka Jakub, 15 – Janek René, 16 – Geryk Daniel, 17 – Dvořák Petr, 18 - Macháček Matyáš

Rozhodčí: Michal Těžký
Diváci: 37

Ohlasy k utkání

Na hřišti favorita a druhého celku naší soutěže jsme do zápasu bohužel opět vstoupili dosti lehkovážně a nechali se přesně zaskočit tím, co jsme si řekli a věděli dopředu. Že soupeř je nejen výškou hráčů trochu jinde, ale že jen maximální výkon a dodržení herního stylu a taktiky co nejdelší dobu může přinést udržení solidního výsledku během první půle. Bohužel již po deseti minutách to bylo 4:0 a poločasový výsledek 11 : 0 vypadal opravdu hrozivě.

Až v druhé půli  jsme dokázali více a rychleji napadat soupeřovu rozehrávku a častěji hrát i s míčem na svých kopečkách. Zároveň částečně i vlivem správné naštvanosti některých našich hráčů z důvodu několika vyostřených soubojů se soupeřem, se nám alespoň podařilo snížit počet našich jednoduchých chyb a tím pádem i počet pohodových gólů soupeře. Bez emocí, zarputilosti, týmovosti a hecování v rámci týmu fotbal hrát prostě nejde. Nebo jde, ale s výsledky, které příliš pozitivních pocitů nevyvolávají. Díky teda všem, kteří tam ten kousek srdce (nebo vzteku) a emocí nechali. Borci, pojďme tuto bojovnost a zarputilost rozšířit na celý tým a celý zápas a pak můžeme i očekávat jiné výsledky.