Mladší žáci – jasná výhra nad Starou Bělou

Druhý poločas „zcela v režii“ našich borců

7:1 (0 : 0)
Kopřivnice - Stará Bělá
Statistiky:

33‘ a 57´ Tadeáš Socha

35´ a 38´ Jakub Chalupa

41´ a 48´ Daniel Beňo

47´ Daniel Geryk

Kopřivnice:

1 – Kudělka Richard, 2 – Daniel Geryk, 3 – Ondřej Alaxa, 4 – Oliver Kučera ( C ), 6 – Daniel Beňo, 7 – Matyáš Klubal , 8 – Jan Bunček, 9 – Jakub Chalupa, 10 – Jakub Jaroš, 11 – Lukáš Řeháček, 12 – Tadeáš Socha, 13 – Tadeáš Kotek, 14 – Dominic Gaži, 15 – Dominik Hidalgo, 17 – Daniel Žiga

Rozhodčí: Hrdina Lukáš
Diváci: 25

Ohlasy k utkání

Na soupeře ze Staré Bělé jsme řádně nažhavení z kabiny nastoupil poměrně zostra, vytvářeli jsme si spoustu šancí, které jsme ale (asi po vzoru starších žáků) přesně zakončovali pouze do brankové konstrukce, nebo těsně mimo. Jasná herní převaha se nám nedařila gólově vyjádřit, ale hřiště bylo naše a dokázali jsme si v klidu poradit s akcemi soupeře, který měl problém projít naší obranou. A když prošli, byl tam jako vždy spolehlivý Ríša v naší brance. Poločas 0:0 sice tedy vůbec neodpovídal obrazu hry, ale kluky to nezlomilo – spíše nabudilo.

V šatně jsme si řekli, že je to jen otázka času, kdy nám to tam spadne a že na soupeře nalezeme ještě více a napadáním ve více lidech jej dostaneme pod tlak, ze kterého tam něco určitě spadne. Naši borci to pak hned přesně a dokonale splnili, když „gólovou smršť“ spustil už po třech minutách prvním zásahem Tade a za deset minut bylo po dvou trefách Chalyho a jedné Benyho najednou 4:0. Soupeře jsme přehrávali a přidali postupně ještě další góly, kterých klidně vzhledem k počtu šancí mohlo být i více. Kluci byli „v laufu“ a každý si chtěl dát gól, takže i nám soupeř jednou utekl a zapsal minutu před koncem svůj čestný úspěch. My jsme ale jasně a zaslouženě vyhráli, takže to asi nikoho nemrzelo. Díky, borci !

Výsledek 7:1 byl zasloužený, odmakaný a s klukama jsme si to určitě užili, co ale potěší ještě více, je přístup všech našich hráčů, kdy opravdu makají týmově („jeden za všechny, všichni za jednoho“) a je fajn být u toho a vidět, jak se baví fotbalem. Díky borci a pojďme protáhnout vítěznou šňůru v sobotu 28.5. do Vřesiny.