Mladší žáci doma s Bruntálem bez bodu

Zápas
út 3.9.2019, Aleš Ručka

Domácí prohra s juventusem Bruntál

5. kolo | so 31.8.2019 | FC Kopřivnice
0:10 (0:4)
Kopřivnice - Bruntál
Kopřivnice: 1 – Smolík Tomáš, 2 – Kylhof Jan, 4 – Matyášek Václav, 5 – Bartoň Jiří, 6 – Kubalík Saša, 10 – Heimerle David, 11 – Socha Patrik ( C ), 12 – Ručka Lukáš, 14 – Geryk Daniel, 15 – Kopel Kristián
Rozhodčí: Pobořil Radek
Diváci: 50

Ohlasy k utkání

V sobotu jsme v prvním utkání na domácím hřišti přivítali tým Juventusu Bruntál. V úvodu utkání jsme hráli se soupeřem celkem vyrovnanou partii s šancemi na obou stranách, ale v 18. minutě nám soupeř dvěma góly odskočil do vedení, které ještě do přestávky zdvojnásobil. Naši kluci chtěli se stavem zápasu ještě něco provést a dostat se víc „na kontakt“, ale po sedmi minutách druhé půle soupeř opět skóroval a náš bohužel opět ne v plném počtu hrající tým už neměl sílu na zvrat v utkání.

Konečný stav vypadá až příliš krutě vzhledem k předvedené hře, kde nelze našim borcům určitě upřít snahu a bojovnost, ale soupeř si zkrátka zápas pohlídal a do ničeho nás moc nepustil. Nicméně příští zápas začíná opět za bezbrankového stavu a chceme se určitě poprat o výsledek s cílem nepřijet v pondělí 2. září ze hřiště MFK Havířov s prázdnou.