1. kolo | so 2.11.2019 | Jablunkov
4:3 (0:3)
Jablunkov - Kopřivnice
Statistiky:

9´ a 17´ František Kvita , 23´- Daniel Geryk( p )

Kopřivnice: 1 – Socha Patrik ( C ), 4 – Matyášek Václav, 5 – Bartoň Jiří, 6 – Matyášek Václav, 7 – Kvita František, 8 – Klepáč Martin, 10 – Heimerle David, 11 – Smolík Tomáš , 12 – Ručka Lukáš, 13 - Svoboda Fabián, 14 – Geryk Daniel, 15 – Kopel Kristián
Rozhodčí: Klimek Tomáš
Diváci: 30

Ohlasy k utkání

Poslední utkání podzimní části naší soutěže jsme jeli odehrát do Jablunkova. Naši borci se soupeřem výše postaveným v tabulce začali bez respektu a tak už v deváté minutě poprvé skóroval po pěkné akci Fanda. Pokračovali jsme dál v útočném pojetí hry a po hezké spolupráci Danek Geryk svým centrem našel před brankou Fandu a ten hlavičkou přesně zakončil – 17. minuta a 2:0 pro nás. Za pět minut byl při průniku do obrany hostí faulován David Heimerle a proměněným pokutovým kopem zvýšil stav už na 3:0 Dan Geryk. Ještě jsme se dostali do několika šancí (některé vyložené-sám na gólmana), ale z žádné z nich už gól bohužel nepadl. Proč bohužel jsme poznali v poločase druhém. Ačkoli jsme chtěli hrát dál aktivně, s míčem na noze, s kvalitní kombinací- prostě jako v první půlce, přesný opak se odehrával na hřišti. Kombinaci s míčem jsme přenechali soupeři a z jeho aktivní hry pak v 11. minutě vyplynula penalta proti nám. I když si Páťa šáhl na míč, bylo to 1:3. A soupeř bohužel pokračoval ve své aktivitě a my mu i svými zbytečnými chybami připravovali jednu šanci za druhou. V rozpětí pěti minut tak domácí skóre otočili na 4:3 a přes naši snahu už dokázali výsledek udržet.

Kluci , díky za odmakaný zápas, který ale bohužel zase nedopadl lépe pro nás. Škoda, že jsme to nedokázali dotáhnout, škoda o to větší, že je to už čtvrtý zápas v řadě, který prohrajeme o jeden jediný gól. Pojďme ale dál-odmakáme zimní přípravu a na jaře ty zápasy zlomíme v náš prospěch.

Již tuto sobotu 9. listopadu jedeme na první turnaj Zimní ligy do Oder, tak pojďme se trochu odreagovat sálovým fotbalem a třeba i se zas „naučit vítězit“.