Výhra v dohrávce - šesté místo v tabulce Krajského přeboru

8. kolo | st 9.10.2019 | Horní Suchá
0:7 (0:2)
Horní Suchá - Kopřivnice
Statistiky:

2´ Vašek Matyášek, 22´ Patrik Socha , 41´,49´,58´- František Kvita, 48´, 50´ - Fabián Svoboda

Kopřivnice: 1 – Smolík Tomáš , 2 – Kylhof Jan, 4 – Matyášek Václav, 5 – Bartoň Jiří, 6 – Matyášek Václav, 7 – Kvita František, 10 – Heimerle David, 11 – Socha Patrik ( C ), 12 – Ručka Lukáš, 13 - Svoboda Fabián, 14 – Geryk Daniel, 15 – Kopel Kristián
Rozhodčí: Revaj Jakub
Diváci: 30

Ohlasy k utkání

Netradičně, ve středu 9. října jsme vyrazili k dohrávce k zápasu do Horní Suché a čekal nás nelehký úkol-potvrdit roli favorita proti poslednímu celku soutěže. Úvod zápasu nám vyšel skvěle, když už ve druhé minutě nás poslal po závaru před brankou domácích do vedení Vašek Matyášek. Po rychlé brance jsme se ale uklidnili asi až moc a naše další útočné pokusy končily nepřesnostmi ve finální přihrávce, nebo nedůrazem při zakončení. Před koncem poločasu se alespoň jedna akce podařila dotáhnout do konce a Patrik stanovil poločasový stav na 2:0 v náš prospěch. Do druhé půle jsme šli s tím, že konečně začneme předvádět naši hru a převahu vyjádříme i brankama. Ale osmělil se i soupeř a dostal se do několika situací, které musel řešit až Tomáš v naší brance. Po odpískaném zákroku v našem pokutovém území měl dokonce soupeř ve 40. minutě příležitost v podobě pokutového kopu. Ten naštěstí lapil náš gólman (super Tome) a asi tím konečně probudil své spoluhráče k větší aktivitě. Hned z protiútoku se prosadil gólově Fanda Kvita a v zápětí v rozmezí tří minut jsme přidali další tři branky, když dva zásahy přidal Fabi Svoboda a jeden opět Fanda Kvita. V poslední desetiminutovce jsme se dostali ještě do několika šancí, ale chybělo i kousek štěstí, abychom se prosadili vícekrát. Takhle uzavřel výsledek dvě minuty před koncem zase náš Fanda a dosáhl tak poprvé za dobu co hraje za FCKopřivnice hattricku – super Fany , gratulace a jen tak dál.

Kluci, díky za nakonec výsledkově jasné vítězství, které ale jak víme se nerodilo vůbec lehce. Proti dalšímu soupeři-v sobotu doma proti MFK Karviná „B“ – budeme muset pořádně zabrat, pokud chceme zase slavit vítězství na domácím hřišti.