13. kolo | so 26.10.2019 | FC Kopřivnice
3:4 (0:2)
Kopřivnice - Opava
Statistiky:

38´ a 53´ Patrik Socha , 43´- Fabián Svoboda

Kopřivnice: 1 – Smolík Tomáš , 2 – Kylhof Jan, 4 – Matyášek Václav, 5 – Bartoň Jiří, 6 – Matyášek Václav, 8 – Klepáč Martin, 10 – Heimerle David, 11 – Socha Patrik ( C ), 12 – Ručka Lukáš, 13 - Svoboda Fabián, 14 – Geryk Daniel, 15 – Kopel Kristián
Rozhodčí: Chýlek Martin
Diváci: 30

Ohlasy k utkání

V posledním domácím zápasu podzimu jsme hostili tým Slavie Opava, našeho přímého souseda v tabulce Krajského přeboru. První poločas jsme zaspali a odevzdaným a vlažným výkonem soupeři věnovali vedení 2:0 - v druhé půli jsme tedy měli co dohánět. Navíc jsme hned zkraje poločasu druhého dostali gól na 0:3 a teprve tenhle stav pro nás znamenal budíček a změnu přístupu. Po pěti minutách krásně trefil trestňák Patrik a když Fabi přidal po chvíl druhý zásah, byli jsme najednou „na kontakt“ a soupeře jsme dostávali pod tlak. Po vynuceném faulu jsme tak zahrávali další trestný kop a Páťa se z dálky zase nemýlil – 53. minuta, vyrovnáno 3:3! Ve chvíli, když už obě mužstva víceméně počítala s dělbou bodů však rozhodčí odpískal faul v rohu hřiště a nařídil proti nám pokutový kop. V předposlední minutě tak bylo hotovo a tři body si odvezl soupeř z Opavy.

Díky kluci hlavně za druhou půli, kdy se naše hra přiblížila tomu, na co jsme u vás zvyklí na tréninku. Poučení do budoucna je jasné-makat jen půl zápasu nestačí...Pojďme se porvat o poslední zápas podzimní části v Jablunkově-jsou v tabulce před náma, ale když mákneme, můžeme porazit každého!