Velký boj tentokrát vítězně pro Karvinou

11. kolo | so 12.10.2019 | FC Kopřivnice
Kopřivnice: 1 – Smolík Tomáš , 2 – Kylhof Jan, 4 – Matyášek Václav, 5 – Bartoň Jiří, 6 – Matyášek Václav, 7 – Kvita František, 10 – Heimerle David, 11 – Socha Patrik ( C ), 12 – Ručka Lukáš, 13 - Svoboda Fabián, 14 – Geryk Daniel, 15 – Kopel Kristián
Rozhodčí: Kyselý Jiří
Diváci: 46

Ohlasy k utkání

Naše dosavadní zápasy s MFK Karviná vždy znamenaly hodně vyrovnaný boj a nejinak tomu bylo i v sobotu 12. října na domácím trávníku. Když soupeř po vyrovnaném úvodu otevřel v 15. minutě účet zápasu, odpověděli jsme šest minut před koncem první půle povedenou střelou Patrika a poločasový stav byl tak vyrovnaný 1:1. V půlce druhé nám soupeř brankami v 45. a 51. minutě odskočil do dvoubrankového vedení. My jsme svoje šance zakončovali do tyček, nebo nechávali vyniknout brankáře soupeře. Přesto hned o minutu později krásně provedeným trestným kopem nás vrátil zpět do hry svým druhým zásahem Patrik a když o tři minuty později Fanda vyrovnal, zdálo se že můžeme zopakovat obrat skóre stejně jako s tímto soupeřem na podzim. Po vyrovnání naši kluci soupeře zatlačili na jejich půlce a hnáni dopředu i velkým povzbuzováním diváků (díky všem), chtěli urvat zápas pro sebe. Z ojedinělého útoku nám však utekl soupeř a přidal čtvrtou branku. Do konce chyběly dvě minuty a přes velkou snahu se nám už nepodařilo odpovědět a odnést si alespoň jeden bod, který bychom si určitě zasloužili.

Kluci díky za velkou bojovnost a předvedený výkon, spoustě našich akcí chyběl jen kousek ke gólovému zakončení a příště to určitě vyjde. Pojďme potrénovat a připravit se na dalšího soupeře, když v sobotu 16.10. jedeme zabojovat do Kobeřic.