I druhý zápas podzimu s plným bodovým ziskem!

Tichá - Kopřivnice
Statistiky:

53´ Marák Martin,

61´Ollender Jan (p)

Kopřivnice: 31 Beňo Tomáš B,1 Gleich Michal, 2 Makový Marek, 3 Okřesík Jan, 4 Kühnert Lukáš, 5 Kalich Jan, 6 Ollender Jan, 7 Chalupa Marek, 8 Marák Martin, 9 Le Adrian, 10 Závodný Jiří (K), 11 Kudělka Filip, 12 Kučera David, 13 Dočkalík Adam , 14 Okřesík Petr, 15 Marek Petr
Rozhodčí: Aleš Potiorek - R.Petroš, M.Chýlek
Diváci: 65

Ohlasy k utkání

V dalším zápase navázali naši borci na výkon z domácího hřiště a porazili domácí Tichou 2:1. V prvním poločase jsme bohužel naši jasnou převahu nedokázali vyjádřit gólově. To už druhá půle změnila, když hned v 53. minutě našel střídající Adam Dočkalík svým centrem hlavu Martina Maráka a ten nekompromisně otevřel skóre. Navíc v 61. minutě proměnil Honza Ollender nařízený pokutový kop a jeho zásah byl nakonec vítězný. Domácím se za tři minuty sice podařilo snížit, ale naši borci už si výsledek pohlídali a zaslouženě dotáhli zápas k vítězství. Díky celému týmu za předvedenou hru.