3Kelnar AdamBranka0107034446
Rozhodčí: HYKL Dominik, KYSELÝ Jiří, POBOŘIL Radek
Diváci: 105

Ohlasy k utkání

Utkání musím hodnotit ze dvou pohledů. Jedna je fotbalová složka, na kterou se zaměřujeme na tréninku a tam, i když s výhradami na řešení některých situací, jsem celkem s posunem hráčů spokojen a druhá , a ta je z mého pohledu v této soutěži nadřazena fotbalovosti, je zarputilost, bojovnost a elán a tam teda spokojen nejsem. Včerejší zápas to jen potvrdil. Chtěl jsem aktivním napadáním donutit soupeře k chybám, jenže náš pressing byl málo agresivní a chyběla součinnost více hráčů. Po pěkné akci jsme se dostali do vedení, ale chybou ve středu pole a chytrostí domácího hráče jsme o náskok přišli. To už je taková naše vlastnost, že soupeře zvedáme z krize sami. Do konce poločasu jsme sice nějaké šance měli, ale bez efektu. Po dvou poločasových změnách nám vyšel nástup a po ligové kombinaci vedeme 2 :1. Místo toho ,abychom se dostali do pohody, zbytečným otálením v přechodové fázi nabízíme soupeři ,aby se i z druhého šoku oklepal. Nedůrazem při bránění dává soupeř vyrovnávací branku a opět jej stavíme na nohy. Ve zbytku zápasu měl soupeř dokonce více možností k rozhodnutí a to mě velice nemile překvapilo. Takže si myslím, že i když jsme dvakrát vedli, tak bod je spíš ziskem. To musím sportovně uznat. Naše výkony doma a venku se liší jako den a noc. Příčiny toho známe, ale je na hráčích samotných, aby reagovali na změnu herního stylu v konkrétních zápasech a situacích. Nejlépe Kelner, Kocmich a přes obdržené branky Beňo, který možná zaváhal při první brance, ale za stavu 2:2 mužstvo podržel.