Další výhra mladších žáků na domácím trávníku

7. kolo | so 14.9.2019 | FC Kopřivnice
5:3 (2:2)
Kopřivnice - Vřesina
Statistiky:

17´Fabián Svoboda(p), 27´ František Kvita, 41´ František Kvita, 47´ David Heimerle, 53´ Fabián Svoboda

Kopřivnice: 1 – Socha Patrik ( C ) , 2 – Kylhof Jan, 3 – Parma Matyáš, 4 – Matyášek Václav, 5 – Bartoň Jiří, 6 – Kubalík Saša, 7 – Kvita František, 8 – Klepáč Martin, 10 – Heimerle David, 12 – Ručka Lukáš, 13 - Svoboda Fabián, 14 – Geryk Daniel, 15 – Kopel Kristián
Rozhodčí: Roman Brabec
Diváci: 30

Ohlasy k utkání

V sobotu 14. září jsme hostili na domácím trávníku přímého souseda v tabulce Krajského přeboru a šli jsme do zápasu s cílem jej přeskočit. Branka v naší síti hned v úvodu (1. minuta) již klasicky působí na naše kluky jako budíček, ale je škoda, že tenhle komfort soupeři takto dopřáváme-nemusí se to vždy vyplatit. Za stavu 0:1 naši borci začali hrát, dostávat se do šancí a v 17. minutě jsme tak dostali za faul v pokutovém území možnost kopat penaltu. Fabi se už podruhé osvědčil jako zkušený exekutor a bylo srovnáno. Dále jsme se dostávali do šancí, hlavně náš „hroťák“ Fanda motal hlavy soupeřovým zadákům a ve 27. minutě svou akci dotáhl a poslal nás do vedení 2:1. Hned v další minutě jsme nevyužili jasnou příležitost a tak ve 29. minutě soupeř z protiútoku trestal vyrovnáním na 2:2. Druhá půle se po vyrovnaném začátku začala vyvíjet lépe pro nás, když ve 41. minutě přidal svůj druhý gól Fanda a o šest minut David přinutil svým důrazem soupeře k vlastnímu gólu. Naše dvoubrankové vedení ale netrvalo dlouho a soupeř rychle snížil na 4:3. I naši borci ale byli při chuti a rychle jsme dokázali odpovědět, když svou druhou branku přidal i Fabi. Několika překvapivými průniky se pak prezentovali i naši kluci z obranné řady, kdy hlavně sólo našeho stopera Jirky, který prokličkoval celé hřiště, překvapilo nejen soupeře a je jen škoda, že neskončilo gólem. I tak-paráda Jirko! Poslední minuty jsme pak už soupeři nedovolili vážněji zahrozit a pohlídali jsme si zasloužené vítězství.

Díky borci za váš přístup, bojovnost a chuť do fotbalu i za třetí výhru v řadě a snad se nám naši vítěznou šňůru podaří prodloužit v sobotu 21. září, kdy zajíždíme k utkání do Horní Suché.