Starší přípravka na turnaji ”bramborová”

Turnaj
ne 15.9.2019, Lukáš Vacca

V sobotu 14.zaří se naši borci prezentovali na turnaji ve Frenštátě kde změřili síly v základní skupině s Příborem, Brušperkem "B" a domácím Frenštátem.
V prvním zápase s Příborem jsme dlouho vedli 1:0, ale soupeři se podařilo 2 minuty do konce vyrovnat. Svou houževnatostí se nám podařilo 5 sekund před koncem utkání strhnout skóre na svou stranu.
V dalším zápase s Brušperkem nám nevyšel začátek a rychle jsme prohravali 2:0...zápas to byl velmi "vyhecovany" ze soupeřovy strany a diky bohu se nikomu nic nestalo. Konečný vysledek 4:2 pro Brušperk.
Do posledního utkání s Frenštátem kluci šli od začátku utkaní naplno...dlouho visel gol na vlasku a nakonec z toho byla vyhra 4:1.
Tímto jsme skupinu obsadil na druhém postupovem místě za Brušperkem.
Ve finálové skupině se bohužel započítával zápas ze základní skupiny a tak se odehrály jen dva zápasy ze základní skupiny "A".
Tam první misto obsadil polský tým Ustroň a druhé sousedé z Lichnova.
Proti neporaženému polskému celku borci bojovali jako lvi...chvili jsme je dostávali do velkého tlaku, ale Ustroň byla nad naše síly a zápas skončil 3:0 pro polské fotbalisty.
Ve druhém utkání proti Lichnovu kluci "zaspali" začátek zápasu a rychle prohravali 2:0, ale posledních 10min zápasu to byla naše hra a málem jsme ho i vyhráli. Nakonec zůstalo jen u remízy 2:2.
První turnaj pro nás dopadl dobře a díky všem za bojovnost a nasazení.
Lukáš

Fotogalerie