22 – KOCIÁN Jiří

Rozhodčí: Brezovský Tomáš – Kubáček Vojtěch, Volanský Jakub
Diváci: 100

Ohlasy k utkání

Do zápasu ve Fryčovicích vstupujeme s jasnou převahou a hned v úvodu trefujeme břevno a levou tyč domácí branky. Následně pak v páté minutě proměňuje nařízený pokutový kop Tomáš Socha a o deset minut později zužitkuje svou šanci Denis Varga. Vedeme po čtvrthodině hry 0:2 a vše nasvědčuje tomu, že je jen otázka času, kdy přidáme další branku. Svoje šance ale už nevyužíváme a domácím se daří postupně hru vyrovnat a bojovat s námi o střed hřiště. V samém závěru poločasu je hrubě a s úmyslem zranit faulován náš kapitán Honza Kalich. Faul na něj znamená jasnou červenou kartu, bohužel ale stejnou kartou je posouzena jeho, vzhledem ke způsobu zákroku (prasečina), pochopitelná reakce. Zakončujeme tak poločas na obou stranách v deseti. Tato situace z konce první půle přenesla emoce a nervozitu i do druhé půlky a jsou to spíše domácí, kterým svědčí rozkouskovaná hra, prokládaná udělováním žlutých karet. Když se jim podaří v 65. minutě snížit, jsou na koni. Máme ještě více práce v obraně a ani Filip v brance se rozhodně nenudí. S blížícím se koncem se nám ale daří více podržet míč, eliminovat tak s časem umdlévající aktivitu domácích a nervózní zápas přivést zdárně do vítězného konce.

Díky, borci za přístup vás všech-dokázali jsme se porvat a vyválčit i tohle vítězství.