21– Chalupa Matyáš , 2 – Fryč Adam, 3 – Borák Tomáš Zoltán, 4 – Matyášek Václav, 5 – Bartoň Jiří, 6 – Kubalík Alexandr ( C ), 7 – Kylhof Jan, 8 – Šablatura Sebastian (C) , 9 – Liška Roman, 10 – Heimerle David, 11 – Janek René, 12 – Klubal Matyáš, 13 – Svoboda Fabián, 14 – Mech Jakub, 15 – Kopel Kristián, 16 – Geryk Daniel, 17 - Mech Eliáš, 18 - Šenkeřík Petr

Rozhodčí: Petroš Radim
Diváci: 25

Ohlasy k utkání

K poslednímu zápasu podzimu jsme zajížděli do Lískovce, kde nás čekalo utkání s MFK Frýdkem Místkem B. Soupeř měl opět lepší úvod a hned ve druhé minutě otevřel skóre zápasu. Po inkasovaném gólu jsme ale tentokrát přidali, vyrovnali hru a v osmé minutě i skóre, když náš útok zakončil Vašek Matyášek, který se po delší době vrátil na post útočníka. Naše vyrovnání nás nabudilo do dalších minut, hra se vyrovnala a zaskočený soupeř nás pustil do dalších šancí. Ty jsme už bohužel nevyužili a soupeř naopak začal trestat naše chyby. V krátkém sledu dotáhl poločasové skóre na 7:1 i když obraz hry tomu zcela neodpovídal. Hra ve středu hřiště byla poměrně vyrovnaná. Ani po změně stran jsme dál nepůsobili odevzdaným dojmem a náš herní projev byl o poznání kvalitnější, než v dřívějších utkáních. Přestože již skórovali jen domácí, na našich klucích bylo i po zápase patrné, že to tentokrát neodevzdali jen tak a že začínají poznávat, že hrát se dá s každým a že touto cestou by se dalo jít a posunout tak naši hru tam, kam všichni chceme. Máme teď před sebou dlouhou zimní přípravu, takže máme prostor zabrat a dokázat hlavně sami sobě, že tenhle tým má svůj potenciál a může začít fungovat.