23 – HORÁK Pavel

Rozhodčí: Jonszta David – Boháček Kamil, Volanský Jakub
Diváci: 120

Ohlasy k utkání

Skoro po měsíci, po sérii tří venkovních utkání, se vracíme na domácí hřiště a soupeřem je nám Starý Jičín - čtvrtý celek tabulky I.B třídy. Předpoklad vyrovnaného utkání potvrzuje z kraje opatrná hra obou týmů, která přináší sice menší šance na obou stranách, ale bez většího nebezpečí a hlavně bez gólového efektu. Deset minut před koncem se pak podaří prosadit dobře střeženému Sochičovi a otevíráme tak skóre utkání - vedeme 1 : 0 ! Z kraje druhého poločasu eliminujeme očekávaný úvodní tlak hostí na vyrovnání a postupem času je pak určitě větší aktivita a tím i více šancí na našich kopačkách. Po čtvrthodině hry naši převahu potvrzuje svým druhým gólem opět Tomáš SOCHA. I za stavu 2 : 0 ale nepolevujeme, oživujeme sestavu vícenásobným střídáním a aktivní hrou držíme soupeře v patřičných mezích. Po zásluze se nám tak daří dovést zápas do vítězného konce.

Borci, určitě by šlo vyzdvihnout čtyři, pět z vás, kterým se tenhle zápas extra povedl, ale těm pěti by to tak nešlapalo bez podpory těch dalších, kteří taky odjezdili zase na 100%. Fungujeme jako TÝM a to je za mě určitě NEJVÍC !!!