09040839
Rozhodčí: VOJKOVSKÝ Michael
Diváci: 30

Ohlasy k utkání

V sobotu se odehrály další venkovní zápasy pro žáky a tentokrát to byly utkání v Brušperku. Bohužel na tento zápas jsme odjížděli bez 7 kluků základní sestavy – omluvenky, nemoci a „hokejky“ měly zápas v Porubě. I taková utkání budou a jsem velmi rád, jak se kluci k tomuto zápasu postavili.

Začátek utkání byl z obou stran velmi opatrný a žádný tým nechtěl udělat chybu. Po postupném tlaku soupeře bohužel v 10.minutě domácí skórovali - 1:0. Kluci makali dále a v 18.minutě Eliáš Mech pláchl domácí obraně a srovnal tak stav na 1:1. Po minutě opět Eliáš po individuální akci poslal náš tým do vedení 2:1. To byla pro domácí studená sprcha a dlouho se nemohli dostat do herní pohody a tak poločas skončil 2:1 pro FC Kopřivnici.

Do druhého poločasu Brušperk vletěl jako kdyby vůbec první půle nebyla a „mačkal“ nás jako citrón. Takto bojovné utkání z naší strany jsem ještě snad neviděl a šlo vidět jak borci opravdu chtěli zápas udržet. Utkání nám také ukázalo, kdo je na tom fyzicky/technicky/fotbalově dobře a komu ještě chybí trénink. Soustavný tlak soupeře byl bohužel korunován vyrovnávací brankou v 59minutě zápasu. Zklamání, frustrace byla na místě. Nicméně remíza takovému zápasu opravdu slušela.

Jsem velmi rád jak zápas kluci zvládli hlavně fyzicky a opět nám to potvrdilo, že tradiční výběhy na Červený kámen mají smysl 😊