Statistiky:

Branka: 66. Matocha( z penalty)

Kopřivnice: Sestava: Karlík- Babinec, Buček, Strnadel, Gaži- Bartoň, Hrček, Hlaváč, Matocha- Zaoral, Klozík. Pavlištík,Naňák, Husták.
Diváci: 29

Do utkání v Rýmařově jsme vyběhli bez dvou hráčů ze základu. Již od začátku nás domácí tlačili svou sílou a šikovnosti, přehrávali nás ve všem. Na menším hřišti jsme nebyli schopni nejen zpracování míče, ale i nahrávky. Než jsme se stihli rozkoukat už jsme prohrávali o dva góly, chybám jsme se nevyhybáli ani v průběhu zápasu a byli jsme za to trestání. Šlo vidět, že i hra do těla nám dělá problémy, musíme se ztotožnit s tím, že fotbal je kontaktní sport a bez důrazu nemůžeme uspět jak by jsme chtěli. Tak nakonec poločas jsme odnesli čtyřmi góly. Ani poločasová pauza nám náladu nezvedla i když jsme začali hrát více tak k zakončení jsme měli pořád daleko. Každá domácí akce pro nás byla krůta a po hodině hry už jsme byli na konci sil a s výsledkem 0:8, konečný výsledek jsme zpečetili aspoň gólem z penalty .
Opět se musíme zvednout a začít si věřit. Do konce sezony je ještě hodně bodů před námi.