Venkovní zápas mladších žáku na půdě FK Nový Jičín

17. kolo | ne 7.4.2019 | UT-Nový Jičín
5:1 (3 : 0)
Nový Jičín - Kopřivnice
Statistiky:

58´ Pavlištík Daniel

Kopřivnice: Socha Patrik, Bartoň Jirka, Zaoral Adam, Kresta Jakub, Sváček Matěj, Janek Richard,Pavlištík Daniel (C), Ručka Lukáš,Matyášek Vašek, Kopel Kristián a Alexandr Kubalík
Rozhodčí: Boraň Ondřej
Diváci: 70

Ohlasy k utkání

Netradičně nedělní zápas jsme jeli odehrát proti FK Nový Jičín. Naši kluci měli chuť vrátit soupeři podzimní drtivou porážku z domácího hřiště a začátek zápasu na hřišti s tzv. umělým povrchem vypadal poměrně vyrovnaně. S šancemi na obou stranách. Důraz v zakončení bohužel měl více soupeř a tak jeho náskok narostl až na poločasový stav 3:0. Nutno podotknout, že důraz, mnohdy na hraně pravidel, měl soupeř nejen v koncovce, ale na to se nelze vymlouvat. Na nás bylo se trendu vedení utkání přizpůsobit a to bohužel tentokrát nevyšlo. Kluci chtěli v druhém poločase ještě o výsledek zabojovat, ale i po hezkých kombinacích nám chyběl klid v koncovce. Soupeř ještě dvě branky přidal a nám se podařila jen symbolická úprava skóre zásluhou pěkné individuální akce Dana Pavlištíka.

Našim borcům určitě patří dík za nedělní boj na hřišti Nového Jičína, zároveň dík i dvěma posilám ze starší přípravky, kteří doplnili náš tým. Tuto sobotu 13. dubna přivítáme na našem domácím trávníku hráče z Krnova.