V posledních dvou zápasech se vytratila herní pohoda

Poslední tým tabulky zaskočil naše borce v domácím utkání.

Statistiky:

Sřelci : 31´ , 36´ - Ollender

Hosté : 22´- Veřeřa , 82´- Chuděj

ŽK – Okřesík J., Petráš , Dočkalík , hosté – Veselý , Večeřa , Hurta

Kopřivnice: SESTAVA : Beňo – Okřesík J. , Petráš , Mička , Makový M. – Špaček , Kalich , Dočkalík ( 68´ Holub ) , Varga – Závodný ( 41´ Šajtar – 74´ - Košárek ) , Ollender NÁHRADNÍCI : Okřesík P. , Kramoliš , Holub , Šajtar ,
Diváci: 124

I když jsme v dosavadních pěti utkáních vstřelili 19 branek , v posledních dvou zápasech se trochu trápíme s proměňováním vyložených tutovek , jejich neproměňování nás stály 5bodů , čímž nám celky ze špice tabulky odskočily .

Tentokrát k nám přijel celek z Oder , ale jejich dobrý výkon neodpovídá postavení v tabulce . Ve 22.minutě se dostali do vedení po prohraném souboji našich obránců . O dvě minuty později si naběhl na rohový kop záložník hostů , který poslal na naší branku prudkou hlavičku a na brankové čáře zachraňuje jistý gól Marek Makový . Ve 29.minutě unikl Honza Ollender a jeho přesný centr posílá z pětky Honza Kalich hlavou mimo branku hostů . Ve 31.minutě vybojoval ztracený míč Honza Ollender a po samotatném úniku nastřeluje tyčku branky hostí a po následné dorážce srovnává na – 1:1 . Ve 36.minutě po jedné z mála dobrých kombinačních akcí , kterou začal Adam Dočkalík , přesnou přihrávkou našel nabíhajícího Denise Vargu , který předložil tutovku Honzovi Olenderovi , který do prázdné branky zvyšuje na poločasových – 2:1. Ve 41.minutě došlo k prvnímu střídání , za zraněného Jirku Závodného nastoupil Filip Šajtar . Za zmínku stojí několik náznaků postupného protiútoku , ale s finální přihrávkou jsme byli na štíru .

Do II.poločasu jsme lépe vstoupili a vytvořili jsme si několik kvalitních šancí . V 52.minutě zahrával z 20m přímý kop Honza Ollender , ale jeho střela mířila vysoko nad branku hostí . V 58.minutě vysunul Adam Dočkalík Honzu Ollendera , jeho střelu vytěsnil hostující gólman na rohový kop . Po našem rohovém kopu Honza Špaček hlavou poslal míč do břevna , který se odrazil do zad brankáře hostí a ten na brankové čáře se štěstím chytá . V 67.minutě dochází ke druhému střídání , kdy za zraněného Adama Dočkalíka nastupuje Jonáš Holub . V 74.minutě dochází ke třetímu střídání , kdy opět již střídající Filip Šajtar , kterého pro zranění kolena nahrazuje Mira Košárek v 74.minutě . Hosté zahrozili několikrát do naší otevřené obrany a náš gólman Tomáš Beňo musel minimálně 2x ukázat své kvality . Přesto jsme se nevyvarovali chyby a v 82.minutě hosté srovnali na konečných , ale zasloužených – 2:2. Hosté se představili jako kvalitní bojující tým a jejich jarní výsledky neodpovidájí 14.místu v tabulce . Škoda , že jsme neubránili hubené vedení a ztratili body na domácí půdě .