Starší přípravce A chybělo štěstí k obratu utkání ve Štramberku

Statistiky:

Tomáš Smolík,René Janek,Kristián Kopel

Kopřivnice: FC Kopřivnice
Diváci: 20

Včera starší příprvka A odehrála další mistrovské utkáni na půdě vedoucího  týmu soutěže Štramberku.Věděli jsme že  nás bude čekat velice náročné utkáni kde soupeř má v kádru opravdu dobré střelce.Bohužel hned v první minutě se soupeř dostal do vedení.Naštěstí jsme se nezalekli rychlé branky a začali hrát.Poločas vyhrál Štramberk 3:1 a museli jsme do druhé půle otevřít hru a pokusit ještě otočit celý zápas ve svůj prospěch.V druhém poločase přidal Štramberk ještě jednu branku,ale nám se podařilo snížit na 4:3 a tak byl nakonec i konečný výsledek.Hodnonil bych toto utkání za nejlepší co jsme na jaře předvedli,protože kluci opravdu chtěli hrát a makali až do samotného konce a chybělo opravdu málo k vyrovnání a k uplnému obratu kdy druhý poločas jsme byli lepší na hřišti.Chtěl bych určitě pochválit celý tým za předvedený výkon a už v útery se budeme těšit na daší zápas na domácí půdě s Fulnekem.