Senzační obrat v Novém Jičíně

Zápas
pá 26.4.2019, Tomáš Marek

Neskutečný obrat se povedl mladší přípravce v Novém Jičíně,když z nepříznivého poločasového skóre 6:2, dotáhli zápas do vítězného konce 9:10!!!

20. kolo | čt 25.4.2019 | Nový Jičín
9:10 (6:2)
Nový Jičín A - Kopřivnice
Statistiky:

Matyáš Pořický 3, Honza Marek 2, Kuba Špaček 2, Kuba Jaroš 2, Tadeáš Socha

Diváci: 50

Třetí zápas v osmi dnech čekal mladší přípravku na hřisti v Novém Jičíně. V den zápasu se zároveň hrálo i školní kolo McDonald cupu a všichni hráči reprezentovali své školy. Pěkné, teplé, letní počasí a dopolední turnaj škol se trochu podepsal na fyzické síle našich chlapců. Byli jsme pomalejší u míčů než soupeř, málo jsme napadali rozehrávku a udělali jsme pár chyb. Poločasový výsledek pro Kopřivnici vypadal nepříznivě 6:2. O poločase jsme si řekli, že tady neprohrajeme a budeme bojovat. Na druhý poločas opustil bránu Kuba Jaroš a zastoupil jej Luboš Pavelka. Chvíli ještě trvalo, než se kluci probrali a najednou jsme prohrávali 9:3. Jako pokropení živou vodou začali kluci po hřišti doslova létat a ani kousek hřiště neměl soupeř zadarmo. Skvěle jsme napadali soupeře, který začal často chybovat a my to vždy potrestali gólem. Rázem bylo skóre už jen o dva góly a kluci ucítili, že by šel zápas i možná vyhrát. Dále pokračovali v nastaveném tempu a všichni do jednoho bojovali, co to šlo. Odměnou za snahu a bojovnost bylo vítězství o jeden gól a vědomí toho, že se nikdy nesmí nic vzdát. Pochválit zaslouží všichni, každý přispěl k vítězství. Díky všem za skvělý fotbalový zážitek!!!!!!!!!