První prohra na hřišti FK Skotnice

Zápas
ne 25.8.2019, Aleš Ručka

FC Kopřivnice

4. kolo | so 24.8.2019 | Skotnice
1:0 (1:0)
Skotnice - Kopřivnice
Kopřivnice: 31 Beňo Tomáš B,1 Gleich Michal, 2 Makový Marek, 3 Okřesík Jan, 4 Daniel Hruška, 5 Kalich Jan, 6 Ollender Jan, 7 Chalupa Marek, 8 Marák Martin, 9 Le Adrian, 10 Závodný Jiří (K), 11 Kudělka Filip, 12 Kramoliš Pavel, 13 Dočkalík Adam , 14 Okřesík Petr, 15 Marek Petr
Rozhodčí: Ivan Bartoš_ Renáta Horáková, René Seidler
Diváci: 95

Ohlasy k utkání

V sobotu 24.srpna vyběhli naši borci v 17 hod. na hřiště ve Skotnici, aby navázali na kvalitní hru, kterou se prezentovali v předchozích vítězných zápasech. Od samého začátku bylo z přístupu domácích hráčů jasné, že body neodevzdají lacino. Při vyrovnané a bojovné hře z obou stran se sice podařilo vsítit branku našim borcům, ale asistent rozhodčího viděl offside a gól tak nemohl být uznán. Naopak se pak po naší chybě prosadili domácí a dokázali si pak po zbytek zápasu své vedení všemi prostředky udržet až do konce.

Náš tým po fotbalové stránce rozhodně nezklamal a minimálně remíza by mu slušela. Škoda jen, že tento týmový a fotbalový výkon si sami dokážeme znehodnotit zbytečnými výlevy nervů, které jednak nepomohou ničemu, co se týká výsledku, ale navíc dokážou poškodit a oslabit naše mužstvo kvůli "vykartování hráčů"do dalších utkání.

V dalším zápase, kdy v sobotu 31.srpna přivítáme na našem hřišti tým FC Vlčovice-Mniší, dostanou tak příležitost potvrdit své kvality hráči, kteří nedostali zatím tolik prostoru.