Po třech výhrách v řadě prohra na domácím trávníku

Kopřivnice: 1 – Smolík Tomáš , 2 – Kylhof Jan, 4 – Matyášek Václav, 5 – Bartoň Jiří, 7 – Kvita František ( C ), 8 – Klepáč Martin, 9 – Janek René, 10 – Heimerle David, 12 – Ručka Lukáš, 13 - Svoboda Fabián, 14 – Geryk Daniel, 15 – Kopel Kristián
Rozhodčí: Marek Žáček
Diváci: 44

Ohlasy k utkání

V sobotu 28. září jsme na domácím hřišti odehráli zápas s týmem Nového Jičína. Od samého počátku soupeř diktoval průběh zápasu a nepouštěl nás příliš do hry. V závěru poločasu jsme mohli využít dvě příležitosti, ale nepovedlo se a tak stav 0:4 byl až příliš krutý. Přes naši snahu v úvodu druhé půle se opět prosazoval gólově pouze soupeř a je třeba přiznat, že jsme mu to svými zbytečnými chybami dost ulehčovali. Příčiny vysoké prohry si rozebereme „uvnitř kabiny“, potrénujeme a jedeme dál.

Pojďme zase zabojovat v sobotu 5. října, kdy zajíždíme k dalšímu zápasu trochu dál - do Rýmařova.