Nelehké venkovní vítězství mladších žáků nad MFK Havířov

Kopřivnice: 1 - Janek Richard,2 - Kopel Kristián,4 - Matyášek Vašek,5 - heimerle David,6 - Janek René, 7 - Zaoral Adam,8 - Pavlištík Daniel(C),9 - Kresta Jakub,11 - Sváček Matěj, 12 - Ručka Lukáš, 13 - Kubalík Alexandr
Rozhodčí: Tabášek Kamil
Diváci: 20

Ohlasy k utkání

V řádně redukované sestavě (nemoc, účast na celorepublikovém turnaji výběrů) jsme posílení klukama ze starší přípravky vyběhli na stadionu MFK Havířov odhodlaně proti sousedovi v tabulce a určitě jsme chtěli výkonem navázat na domácí druhý poločas s Karvinou. Naši převahu vyjádřil brankově hned ve 4. minutě Dan Pavlištík a dostávali jsme se během prvního poločasu do dalších vyložených šancí, ale chyběl klid v koncovce a někdy i trochu důraz a přesnost. Několik šancí soupeře zastavila naše obrana, nebo Richard v brance. Z jedné naší nepovedné rozehrávky ale soupeř vytěžil vyrovnání a stav 1:1 vydžel až do konce poločasu. Druhou část jsme začali opět několika šancemi, ale i na soupeři byla vidět snaha na domácím hřišti otočit stav. Bylo to o tom, komu se podaří vstřelit gól. Po hezké kombinaci jsme se prosadili my a Dan rozvlnil síť soupeřovy branky podruhé. Byla to nakonec branka vítězná, ale to nás ještě čekalo skoro 20 minut zápasu a bylo místy hodně těžké tento stav udržet. Naši borci ale svým odhodláním a maximálně obětavým přístupem  dokázali vytěžit na venkovním hřišti další vítězství. A nutno říct, že zasloužené. Díky borci všem za další super zážitek a zvlášť díky klukům z přípravky-Kiki, David, René a Saša - perfektní práce, díky kluci!

V sobotu 4. května jedeme na hřiště vedoucího týmu tabulky, do Rýmařova a věříme, že zas nedáme soupeři nic zadarmo.