Ani v dalším zápase jsme nezaváhali a bereme 3 body.

24. kolo | so 25.5.2019
3:0 (2:0)
Kopřivnice - Petrovice
Statistiky:

1' 45' 90' M.Šenkeřík

Kopřivnice: L.Geryk, M.Šenkeřík, M.Pítr, P.Vrba, J.Holub, V.Herák,P.Marek ml.,A.Kelnar, Š.Šindler, F.Kudělka , T.Gazda , L.Charvát
Diváci: 20

Do dnešního zápasu jsme šli opět oslabení o 3 kluky základní sestavy,takže jsme museli se sestavou opět improvizovat.V této sezoně jsme hráli kompletní, ať už kvůli nemoci nebo zranění,pouze dvakrát.Bohužel se nám tento problém na jaro nevyhýbá a poslední dobu hrají v základu kluci, kteří jsou pořád ročníkově nejmladší a je to znát i na jejich výkonu.Ne že by se nesnažili,ale řešení některých důležitých situací v zápase ještě od nich postrádá na zkušenostech a fotbalového umu dorosteneckého věku.

Do zápasu jsme vlítli jako uragán a hned v první minutě otevřel skore zápasu svým důrazem M.Šenkeřík 1:0.Od této chvíle jsme rozpoutali festival našich obrovských šancí,ale zejména F.Kudělka neměl svůj den a nedal ze samostatných úniků na brankáře 4 tutovky.Taktéž podobně dopadli další naši hráči a Petrovice byly rády,že šly do kabin jen s tak malým přídělem.Musím ovšem podotknout,že měl na tom velkou zásluhu jejich brankář,který držel hosty nad vodou.Naštěstí jej v poslední minutě první půle prostřelil opět Šenky a do poločasové přestávky jsme šli s hubeným vedením 2:0.
Do druhé půle jsme vstoupili velmi vlažně a Petrovice vycítili svoji šanci.Naštěstí jsme drama nepřipustili a i když nás hosté v druhém poločase přehrávali,tak jsme to byli my,kdo v závěru pečetil výhru na 3:0. Byl to opět M.Šenkeřík,který krásně hlavou těsně před koncem zavěsil na konečných 3:0.
Poučení plyne,že i když je soupeř tabulkově dost níže,musíme hrát v plném nasazení celý zápas a ne jen poločas.
trenér : L.Polášek