FC Kopřivnice – TJ Raškovice : 1:0(0:0)

Branky : 63´- Kalich

ŽK – Makový , Petráš , Mička , Kramoliš

ŽK – hosté : Alfery , Mikyska

Za slunečného počasí jsme nastupovali za slabé návštěvy ( 40 diváků ) při , které nám konkurovala tradiční Štramberská pouť k důležitému utkání proti Raškovicím .

Hosté se představili jako kvalitní soupeř , byli dúrazní a dostatečně silní na míči v čele s gólmanem Škarabelou ( ročník 71 ) , který si dobře organizoval defenzívu .

Po celý I.poločas jsme se nemohli dostat do patřičných obrátek , na naše kopačky

se přilepila nepřesnost , v útoku bez nápadu a hlavně pohybu , o agresivním napadání soupeřových obránců ani nemluvě . Hosté kopali po rychlých protiútocích

několik rohových kopů , které jsme i za přispění toho fotbalového štěstíčka odvaceli .

Z naší strany jsme si tutovní šanci nevytvořili . Ve 22.minutě se opřel do míče ze šestnáctky Jirka Závodný , jeho bombu vytěsnil gólman hostí na rohový kop , další

střelecké pokusy Denise Vargy , Honzy Ollendra buď zablokovali obránci nebo byly nepřesné . Do šaten jsme odcházeli bez vstřelené branky po rozpačitém předsta-

vení .

Do II.poločasu došlo ke dvojitému střídání , za zraněné borce Petra Okřesíka a Adama Dočkalíka je nahradili Pavel Kramoliš a Petr Marek , hlavně druhý jmenovaný

celkovou naší hru výrazně oživil a patřil k nejlepším hráčům na hřišti . Honza Ollender se ze zálohy přesunul na hrot útoku a svým pohybem začal dělat starosti hostující obraně . V 63.minutě si naběhl na průnikovou přihrávku od našich beků

Honza Ollender našel zcela volného Honzu Kalicha , který se nemýlil a otevírá skóre

zápasu na - 1:0 . Hra se z naší strany zpřesnila a zrychlila a vytvářeli jsme si šance . V 69.minutě Honza Kalich z dobré posice uvnitř pokutového území trefuje jenom břevno soupeřovy branky . Další střely zblokovali obránci hostů . V 89.minutě se dostal do 100% šance Pavel Kramoliš , ale jeho zaváhaní nad vhodným řešením situace mělo za následek rychlý protiútok do naší rozhozené obrany a soupeřovu střelu z 12m vyráží reflexivně náš gólman Tomáš Beńo na rohový kop a rozhodčí

ukončuje vyrovnané utkaní . Ke konci utkání docházely našim borcům fyzické síly ,

což se projevuje na celkovém výkonu mužstva .

Blahopřejeme - důležité vítězství a zisk tří bodů .

V neděli 9.6.2019 zajíždíme k derby utkání do sousední TICHÉ , výkop v 17:00

Kopřivnice: SESTAVA : bez zraněných Špačka , Okřesíka J. , Makového T , Kudryho , potrestaného Košárka Beňo – Makový M.,Kűhnert , Petráš , Okřesík P.(46´-Kramoliš ) – Varga , Kalich , Mička , Ollender – Závodný ( 86´- Pítr) , Dočkalík ( 46´- Marek P. ) NÁHRADNÍCI : Kramoliš , Marek , Pítr , Šenkeřík