24. kolo | so 25.5.2019 | LS Kopřivnice- vrchní hřiště

Branky: 11. Zaoral, 46. Dančák, 61. Klozík.

Kopřivnice: Karlík- Babinec, Buček, Gaži- Matocha, Strnadel- Frýdl, Hlaváč, Hrček- Zaoral, Klozík. Dančák, Pavlištík, Husták
Rozhodčí: Radek Pobořil
Diváci: 15
Už od začátku jsme hráli aktivně s chutí kombinovat a fotbal se určitě musel líbit. Jen zakončení ze začátku nám trochu vázlo. Ale bylo dobře, že to kluky nesrazilo. A v 11. minutě dostal míč po lajně Kloza po svém uniku do vápna přihrál Zaovi, který neváhal a po kličce bekovi soupeře střelou k tyči chladnokrevně zakončil. Poté jsme do konce poločasu byli aktivnější ale smůla v zakončení byla větší. Jsme rád, že to kluky nezlomilo a bojovali a předváděli fotbal vhodný této úrovni. Do druhého poločasu jsme opět vlétli s chuti a bylo otázkou času kdy přidáme nějaký ten gól. Opět ve 46. minutě přišla naše šance kdy Hlavi do lajny přihrál Dančemu a ten po křídle unikl bekům a zakončil střelou na bližší tyč- 2:0. Následně naše šance zůstaly nevyužitý, ale bojovnost byla větší a větší. V 61. minutě přišla pečeť kdy Buky dlouhým a chytrým nákopem vyslal do brejku Klozu a ten nezaváhal. Následně jsme soupeře nechali dvakrát vystřelit z velkého vápna což mu vyšlo. Do konce zápasu už to bylo u vůli a ta byla na naší straně. Přes to vše klukům děkují a snad bude vítězná vlna pokračovat.
Budeme rádi za podporu v dalším domácím zápase v sobotu s Darkovičkami. Přijďte nás opět podpořit a slibujeme opět pohledný fotbal :-)