Starší přípravka A konečně zlomila střeleckou smůlu 👍

Statistiky:

Fabián Svoboda 3,Daniel Geryk 2, René Janek 1, Saša Kubalík 3, Kristián Kopel 2, Martin Klepáč 3,Oliver Kučera 1

Diváci: 40

Ohlasy k utkání

V pátek po delší době kdy vyšlo trochu počasí starší přípravka A odehrála další utkání na hřišti v Lubině.Přijeli jsme tam s nadějí, že po dvouch prohrách konečně  zabodujeme a přivezeme body domů.Od úvodního hvizdu nám počasí bohužel moc nepřálo a začalo pršet,ale naším borcům to určitě nevadilo a rychle jsme se dostali do vedení.Konečně trochu opadla naše smůla v koncovce z předchozích utkání a podařilo se nám proměňovat šance v gólový úspěch a zaslouženě vyhráli poločas 1:12.Do druhé půle jsme nastoupili hlavně si zahrát kvalitní fotbal a ukázat co umíme a to se určitě podařilo.👍 Soupeře jsme skoro k ničemu nepustili a zaslouženě vyhráli.Nemám skoro žádné výčitky k zápasu 😀jen hlavně ať udržíme střeleckou formu do dalších utkání.Díky všem kluci za kvalitní hru👍a ve středu se budeme těšit na jarní derby s klukama z  B.⚽⚽⚽