KOLOTOČ ZÁPASŮ VE 2 TÝDNECH – MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

út 4.6.2019, Lukáš Vacca

Díky nepříznivému počasí v květnu byly odloženy zápasy a naše borce čeká tento týden dávka 3 mistrovských utkání ve 4 dnech.

Ale pěkně od začátku.

Pondělí 27.5.2019 – FC Kopřivnice – FC Primus Příbor 9:8 (6:3)

ZATÍM jedno z nejlepších utkání sezóny pro naše kluky. V tomto zápase nám Příbor vůbec nedal nic zadarmo i přesto, že jsme rychle vedli 4:0 po gólech Matyho a Honzy. Důrazné pokyny hostujicího trenéra a „um“ příbořských fotbalistů mělo za následek snížení na 4:3, ale po gólech Kuby Špačka a Lukyho jsme šli do „šaten“ za stavu 6:3.

V druhém poločase se opět potvrdila vyrovnanost týmů a rázem jsme prohrávali 7:6…na 7:7 skóroval Tade Kotek a vyrovnání na 8:8 přišlo z kopačky Honzy. Následný gejzír radosti završil Tadeáš Socha svou dalekonosou střelou z poloviny hřiště do šibenice.

Branky: Maty Pořický 3, Jan Marek 2, Jakub Špaček, Lukáš Vacca, Tadeáš Kotek, Tadeáš Socha

Pátek 31.5.2019 – FC Odry – FC Kopřivnice 3:18 (2:10)

V pátek zajížděli naši borci do Oder potvrdit roli favorita a předppověď se vyplnila na 100%.

Začátek utkání se kluci „oťukávali“, ale pak byla k vidění krásná kombinační hra podtržená gólovou nadílkou. Třešničkou na dortu byl fakt, že se trefili mezi tři tyče všichni kluci.

Branky: Jan Marek 4, Lukáš Vacca 3, Tadeáš Socha 2, Tadeáš Kotek 2, Petr Bárta 2, Martin Frait, Luboš Pavelka, Jakub Jaroš, Matyáš Pořický, Jakub Špaček

Pondělí 3.6.2019 – FC Kopřivnice – FC Starý Jičín 12:4 (6:0)

Ve včerejším utkání proti Starému Jičínu jsme nastupovali v roli favorita, ale utkání to nebylo vůbec jednoduché, tak jak napovídá skóre. V celém zápase nás fantasticky podržel Kuba Jaroš v bráně, který v prvním poločase udržel „shotout“.

Od první minuty to byl boj o každý balón a kousek volného prostoru. Po gólech Lukyho, Luboše, Honzy a Kuby jsme poločas vyhráli 6:0.

V druhém poločase jsme sice hned v úvodu inkasovali 2 branky, ale po gólech Tadeho Kotka, Luboše, Lukyho, Honzy a Kuby Špačka svítil na světelné tabuli výsledek 12:4.

Branky: Lukáš Vacca 3, Luboš Pavelka 3, Jan Marek 2, Jakub Špaček 2, Tadeáš Kotek 2

Nabitý program pokračuje dnes proti Frenštátu “A” a ve čtvrtek nás čeká přímý souboj o 3 místo s velmi dobře hrající Studénkou. Máme to na svých “kopačkách” a pevně věříme, že tyto mini souboje dotáhneme do zdárného konce a závěr sezóny bude ve vítězném duchu.